tropemwilczym19

Bieg Tropem Wilczym. Ostrów Mazowiecka 3.03.2019r

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Adrian KucharczykBieg honorowy 1963 m
Ostrów Mazowiecka
2.Patryk MechMężczyźni
Łochowska Grupa BiegowaŁochów
3.Antoni PolakBieg honorowy 1963 m
UKS AP Ostrów MazowieckaOstrów Mazowiecka
4.Jarosław Polak Mężczyźni
UKS AP Ostrów Mazowiecka Ostrów Mazowiecka
5.Adam KubatMężczyźni
PSP Ostrów MazowieckaOstrów Mazowiecka
6.Bartosz KubatMężczyźni
NagoszewkaOstrów Mazowiecka
7.Renata BadurekKobiety
brakNagoszewka
8.Magdalena BadurekBieg honorowy 1963 m
brakNagoszewka
9.Piotr SzydłoBieg honorowy 1963 m
Ostrów Biega
10.Krystian SzydłoBieg honorowy 1963 m
Big DreamOstrów Mazowiecka
11.Rafał BąkowskiMężczyźni
Sołectwo MiastkowoMiastkowo
12.Grzegorz LaskowskiMężczyźni
OSM PiatnicaJanczewo
13.Paweł PecuraMężczyźni
Ostrów BiegaOstrów Maz.
14.Aleksandra NiewiadomskaKobiety
Ostrów BiegaOstrów Mazowiecka
15.Andrzej GałązkaMężczyźni
Ostrów Biega Komorowo
16.Adam SawickiMężczyźni
Ostrów BiegaKomorowo
17.Stanisław KamińskiMężczyźni
GOS NadarzynNadarzyn
18.Kamil GietekMężczyźni
OSM Piątnica Łomża
19.Piotr SkolimowskiMężczyźni
AKTYWNI WĘGRÓWWęgrów
20.Tomasz WnorowskiMężczyźni
MKB Małkinia Małkinia Górna
21.Marzena ObuchowskaKobiety
52 Batalion Lekkiej Piechoty Ostrów Mazowiecka
22.PAWEŁ OBUCHOWSKIMężczyźni
52 Batalion Lekkiej PiechotyOstrów Mazowiecka
23.Michał Skrzyński Mężczyźni
brakOstrów Mazowiecka
24.Roman KowalczykMężczyźni
Biegamy dla ZdrowiaOstrołęka
25.Anna ModzelewskaKobiety
Bieg honorowy 1963 m
Łomża Łomża
26.LECH PORĘBAMężczyźni
KB WYSZKOWWYSZKÓW
27.Justyna TymińskaKobiety
1980Klukowo
28.Mariusz WilczyńskiMężczyźni
Ostrów BiegaOstrów Mazowiecka
29.Bartosz KrynickiBieg honorowy 1963 m
Bez klubuOstró Maz
30.Agnieszka KrynickaBieg honorowy 1963 m
NagoszewkaOstrów Maz
31.MARIUSZ KIEMPISTYMężczyźni
MORSY CZYŻEWANDRZEJEWO
32.Justyna OstrowskaKobiety
Ostrów Mazowiecka
33.Jędrzej BLACHOWICZMężczyźni
Ostrów BiegaKomorowo
34.Marek GodlewskiMężczyźni
Morsy CzyżewCzyżew
35.Anna ChrzczonowskaKobiety
ZS CKR Stare LUBIEJEWOOstrów Mazowiecka
36.Paweł MikołajczykMężczyźni
52 Batalion Lekkiej Piechoty KomorowoOstrów Mazowiecka
37.Dawid PolkowskiBieg honorowy 1963 m
Aktywni WęgrówWęgrów
38.Mariusz SzafarynMężczyźni
Morsy OstrołękaOstrołęka
39.Magdalena Eliasz Kobiety
Biegam Bo Lubię OstrołękaOstrołęka
40.Marzena RyczkowskaKobiety
Morsy CzyżewCzyżew
41.Robert ModzelewskiMężczyźni
BB8Zambrów
42.Jacek LudwiczakMężczyźni
52.Batalion Lekkiej PiechotyWarszawa
43.Kamil RyczkowskiMężczyźni
Morsy CzyżewCzyżew
44.Paweł Kamil GodlewskiMężczyźni
Morsy CzyżewSzulborze-Wielkie
45.Anna FurtakKobiety
-Ostrów Mazowiecka
46.Jacek FurtakMężczyźni
31 BLTŚREM
47.Marcin ŻachMężczyźni
brakOstrów Mazowiecka
48.Irena KowalczykKobiety
BrakAndrzejewo
49.Katarzyna SprawkaKobiety
RozbiegaMy Nowy DwórBoża Wola
50.Małgorzata JurusikBieg honorowy 1963 m
BrakOsiek Jasielski
51.Jerzy KochanowskiMężczyźni
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
52.Olga RatyńskaKobiety
Aktywni WęgrówWęgrów
53.Radosław MichalakMężczyźni
BrakŁochów
54.Olga RostekKobiety
KS AKTYWNI WĘGRÓWWęgrów
55.Małgorzata MeresKobiety
Bieg honorowy 1963 m
-Ostrów Mazowiecka
56.Marcin DudaBieg honorowy 1963 m
RuskołękaTEAMStara Ruskołęka
57.Cezary MichalakMężczyźni
BrakŁochów
58.Katarzyna Mruczyńska-PietruczanisKobiety
KS AKTYWNI WĘGRÓWWęgrów
59.Adrian LtwaMężczyźni
BrakKtole Duże
60.Mieczyslaw KempistyMężczyźni
brakUgniewo
61.Teresa KempistyKobiety
brakugniewo
62.Andrzej SzulborskiMężczyźni
MORSY CZYŻEW Czyzew
63.Paweł MoskalMężczyźni
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnik
64.Barbara NiedźwiedźKobiety
Morsy WęgrówWęgrów
65.Mariusz CichMężczyźni
OSTRÓW BIEGAKomorowo
66.Bartosz WileńskiMężczyźni
52 batalion lekkiej piechoty Małkinia Górna
67.Adam TodzioMężczyźni
BrakSulęcin Szlachecki
68.Marzena PudełkoKobiety
Ostrów Biega Ostrów Mazowiecka
69.Rafal DziegielewskiMężczyźni
KB WyszkowNatalin
70.Przemysław PytkaMężczyźni
WyszkówWyszków
71.Marcin JastrzębskiMężczyźni
----Ostrów Mazowiecka
72.Joanna ZabudowskaKobiety
brakCzyżew
73.Grażyna KowalczykKobiety
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
74.Sławomir KowalczykMężczyźni
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
75.Magdalena MalikKobiety
OSTRÓW BIEGAPodborze
76.Aneta IlczukKobiety
-Ostrów Mazowiecka
77.Kamil SzeligowskiMężczyźni
-Andrzejewo
78.Tomasz GałązkaMężczyźni
niezrzeszonySadowne
79.Małgorzata Masiuk-PlonaKobiety
-Łomża
80.Gosia DanielakKobiety
Warszawa
81.Kinga KempistyKobiety
1996Ugniewo
82.Artur GawkowskiMężczyźni
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
83.Daniel OgrodnikMężczyźni
Ostrów MazowieckaOstrów Mazowiecka
84.Dorota KossakowskaKobiety
Morsy WęgrówWęgrów
85.Sebastian GołaszewskiMężczyźni
Ostrów BiegaOstrów Mazowiecka
86.Bartosz SzewczykBieg honorowy 1963 m
PSP NagoszewkaOstrów Mazowiecka
87.Bartosz GołaszewskiMężczyźni
BezklubowyZąbki
88.Oliwia MaliszewskaKobiety
Bieg honorowy 1963 m
brakOstrów Mazowiecka
89.Romual CzerniawskiMężczyźni
BrakKobylka
90.Michał ŁojekMężczyźni
Ostrów BiegaKomorowo
91.Sławomir GałązkaMężczyźni
Bieg honorowy 1963 m
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
92.Anna KołaczKobiety
Bieg honorowy 1963 m
Babeczki z BielanWarszawa
93.Kamil FijałekMężczyźni
kWarszawa
94.Wiesław BlachowiczMężczyźni
brakKomorowo
95.Paweł GrochowskiMężczyźni
-Ostrów Mazowiecka
96.Piotr WojtkowskiMężczyźni
Fundacja Morsy Wołomin - KobyłkaKobyłka
97.Olaf PrzywoźnyBieg honorowy 1963 m
Academia GorilaOstrów Maz
98.Paweł DoboszMężczyźni
UOLKAOstrów Mazowiecka
99.Grzegorz KosewskiMężczyźni
brakostrow mazowiecka
100.Maciej SkowrońskiMężczyźni
--
101.Kuba SkowrońskiMężczyźni
-Ostrów Maz.
102.Marek KonradMężczyźni
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
103.Dominik TyszkaBieg honorowy 1963 m
Team HubusOstrów mazowiecka
104.Mateusz StankiewiczMężczyźni
-Ostrów Mazowiecka
105.Hubert ZiemakMężczyźni
Bieg honorowy 1963 m
OSTRÓW BIEGAOstrow maz
106.Łukasz SzymorowskiMężczyźni
52. Batalion Lekkiej PiechotyBrok
107.Michał SieleckiMężczyźni
OSTRÓW BIEGAKomorowo
108.Tomasz PudełkoMężczyźni
Ostrów BiegaOstrów Mazowiecka
109.Tomasz KilMężczyźni
Fat Kiler ZambrówZambrów
110.Jan KrysiakMężczyźni
Ostrów BiegaOstrów Mazowiecka
111.ANNA NIEWIAROWSKAKobiety
CIECHANOWIECCIECHANOWIEC
112.Ilona Matyjasik-KośnikKobiety
Bez klubuOstrów Mazowiecka
113.Edyta StrzeszewskaKobiety
Bieg honorowy 1963 m
-Ostrów Mazowiecka
114.Damian KacprzykMężczyźni
.Ostrów Mazowiecka
115.Marcin PasiakMężczyźni
Bieg honorowy 1963 m
Ostrów BiegaOstrów Mazowiecka
116.Elwira PieńkowskaKobiety
OSTRÓW BIEGAWąsewo
117.Zuzanna WańczykKobiety
PUKS Młode Orły Nowy Dwór MazowieckiOstrów Mazowiecka
118.Aleksandra DwojakKobiety
AWLOława
119.Dariusz RomejkoMężczyźni
OSTRÓW BIEGAKomorowo